Неділя , 21.07.2024

Боєць з Тернополя опинився в епіцентрі скандалу із викраденими картинами

Батальйон ОУН заперечує причетність до зберігання та вимагання викупу за картини, викрадені з музею Західної Фрісландії.

Гуменюк1Про це йдеться в офіційній заяві батальйону, розміщеній на сторінці у Facebook, передає Європейська правда.

Як відзначається в повідомленні, Борис Гуменюк, який згадується в розслідуванні музею, вже не входить до батальйону.

“Борис Гуменюк, який на поширюваній в інтернеті інфографіці позначений як “Командир батальйону ОУН”, ніколи не був командиром Добровольчого батальйону ОУН. В період з весни 2014 до березня 2015 він займався зв`язками з громадськістю і збором волонтерської допомоги для батальйону ОУН, яка, як згодом з`ясувалося, доходила до батальйону лише частково”, – наголошує батальйон.

Окрім того, як підкреслюється в повідомленні, бійці, зображені на інфографіках музею як причетні до вимагання викупу, ніколи не входили до добровольчого батальйону ОУН.

“Вимагаємо офіційних спростувань та вибачень у представника музею Західної Фрісландії Артура Бранда за наклеп на Добровольчий батальйон ОУН, який від початку війни й дотепер захищає цілісність держави в зоні АТО”, – наголошується в заяві батальйону.

Як повідомлялося, представник музею Західної Фрісландії Артур Бранд заявив, що колекція з 24 вкрадених картин знаходиться в руках батальйону ОУН, який намагався вторгувати за них 50 млн євро.

Нагадаємо, Борис Гуменюк, народився у селі Острів, що поблизу Тернополя.