Понеділок , 24.06.2024

Тернополянин здають у поліцію підпільних торговців алкоголем

З метою виявлення фактів виготовлення та реалізації алкогольних напоїв домашнього приготування в Тернопільській області в період з 7 по 11 грудня проводили оперативно-профілактичні заходи.

алкоголь1За цей час працівники поліції перевірили понад півсотні об’єктів, з них 400 торгівельної мережі та 131 приватних домоволодінь, повідомили у секторі комунікацій головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

За даними відпрацювань 14 фактів зареєстровано до журналу єдиного обліку, складено 44 протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені КУпАП.

Найбільше фактів незаконної реалізації спиртного задокументовано в обласному центрі. Співробітники Тернопільського відділу поліції встановили випадки порушення заборони реалізовувати спиртне у нічний час.

Зокрема, не гребують заробітками продавці магазинів «Коровай», що на проспекті Степана Бандери, «Львів» на вулиці Львівській. «Продукти», що на Князя Острозького, павільйон «Поляна» на вулиці Лесі Українки, крамниця «Христя» на вулиці Протасевича, «Сатурн» на вулиці Леся Курбаса.

А в торговому закладі «Продукти», що на вулиці Богдана Хмельницького правоохоронці припинили та задокументували факт продажу алкоголю неповнолітньому. Складено адміністративний протокол в порядку ч. 2 ст.156 КУпАП.

Непоодинокі факти реалізації фальсифікованого алкоголю. На це правоохоронцям вказують самі тернополяни. Зокрема, спілкуючись з жителями мікрорайону Бам, поліцейським стало відомо про продаж неліцензійного алкоголю в деяких торгових павільйонах на ринку, що на вулиці 15 Квітня. Проводиться перевірка.

Скаржаться тернополяни і на недобросовісних сусідів, котрі з квартир приторговують алкоголем власного виробництва. Зокрема, такий випадок задокументовано в одній з багатоповерхівок на вулиці Київській.

Факти реалізації спиртосумішей або алкоголю домашнього виробництва задокументовано на Збаражчині, Кременеччині, Монастирищині та в інших районах.