Понеділок , 24.06.2024

У Тернополі згадали про бібліотеку, яку вже 30 років ніяк не можуть добудувати

Секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада взяв участь у робочій зустрічі у Тернопільській обласні державній адміністрації за участю голови ОДА та народних депутатів України, щодо обговорення бюджету та перспективних проектів, які пропонується представити у Верховній Раді Україні для фінансування із державного бюджету.

библиотекаЯк повідомляє прес-служба міськради, під час зустрічі присутні обговорили питання ремонту доріг, розвитку інфраструктури, бюджету області.

Окремо розглядалось питання передачі бібліотеки-довгобуду із державної власності у комунальну – міста або області.

Віктор Шумада зазначив, що міська рада готова прийняти на баланс міста цей довгобуд, оскільки на добудову цього приміщення із державного бюджету кошти виділятися не будуть, а проект надзвичайно дорогий.

Але спільними зусиллями будівельників та міської ради бібліотека може отримати новий шанс на життя, а її приміщення будуть ефективно використовуватись, зокрема для розміщення Центру надання адміністративних послуг, інших служб, які надають послуги тернополянам.

За результатами зустрічі буде створена робоча група, яка детально вивчить усі висловлені пропозиції.

Нагадаємо, будівництво обласної бібліотеки у Тернополі розпочалося ще у 1986 році, але досі його так і не змогли завершити. Знаходиться довгобуд біля Площі Героїв Євромайдану.

За підрахунками станом на літо 2014 року для добудови бібліотеки потрібно було 41 мільйон гривень. Зараз кошторисна вартість проекту іще зросла.