Четвер , 09.02.2023

На Тернопільщині виявили стихійний могильник із сотнями мертвих свиней (ФОТО)

Повідомлення про незаконне захоронення свійських тварин надійшло до працівників Лановецького відділення поліції від місцевого жителя.

могильник1Чоловік розповів, що у полі, неподалік від підприємства «Агропродсервіс», він виявив величезну кількість мертвих свиней.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група та працівники ветеринарної медицини. Правоохоронці встановили, що працівники підприємства скидали в силосну яму туші тварин різного віку.

Представники Агропродсервісу пояснили правоохоронцям, що захоронення тимчасове.

Як з’ясували поліцейські, у минулому році агрокомплекс утилізовував тварин в селі Озерна Тернопільського району. Проте строки договору прострочені. Їх керівництво свинокомплексу взялося поновляти лише після втручання правоохоронців.

На даний момент частину тушей уже вивезли на утилізацію. Санітарно-епідеміологічну ситуацію на місці захоронення вивчають працівники ветеринарної медицини.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудового розслідування злочинів згідно статті 239 ККУ – захоронення або псування земель. Триває розслідування, повідомили у секторі комунікацій головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.