Понеділок , 30.11.2020

Порошенко на відкритті нової школи подарував дітям комп’ютерний клас

Новозбудовану загальноосвітню школу І-ІІ ступенів відкрили сьогодні, 11 січня, у Соколові, що на Теребовлянщині.

школа-соколивНа відкритті був присутній Президент України Петро Порошенко. Глава держави подарував учням комп’ютерний клас, повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.

Як зазначив очільник області Степан Барна, такі освітні проекти сприяють всебічному розвитку  учнів та формуванню світогляду свідомого громадянина.

Президент України побажав школярам, батькам та педагогам бажання вчитись, наснаги у досягненні результатів та зростання у патріотичному дусі.

Наприкінці урочистостей із колядками виступили творчі колективи, несучи радісну звістку Різдва.

Нагадаємо, нова школа у Соколові розрахована на 126 учнів. Будівництво закладу розпочали ще у 1991 році, та припинили у 1996 році. Дотепер у селі була лише початкова школа у двох приміщеннях. Там не було ні спортзалу, ні актового залу, не підвели електричне опалення. А після 4-го класу діти їздили на навчання у селі Надрічне.

У селі позитивна динаміка народжуваності, тому завершення нової школи було особливо актуальним проектом, переконують у Тернопільській ОДА.

Тому будівництво школи у Соколові включили у робочий проект Стратегії регіонального розвитку. На будівництво школи із державного фонду виділили 5010,3 тис. грн та з місцевого бюджету 556,7 тис. грн.

У результаті створили належні умови для освіти учнів села. У школі є звичайні навчальні кімнати, спеціалізовані класи із лабораторіями для уроків хімії та фізики, сучасний спортзал, простора шкільна бібліотека. Також нова школа прийме нових педагогів – створили 8 нових робочих місць.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*