Неділя , 21.04.2024

Один із студентів-арабів, причетних до розбещення неповнолітніх, є принцем?

Вчора, 28 січня, під час сесії Івано-Франківської міської ради представник поліції Ростислав Прокопчук розповів про хід справ щодо резонансного злочину в якому фігурують студенти-араби, які розбещували неповнолітніх дівчат.

розбещенняЗа словами представника поліції Ростислава Прокопчука, дане провадження відноситься до слідчого управління. Покарання за цей злочин передбачає від 7 до 12 років. Двоє учасників взяті під варту, проводяться подальші слідчі дії.

Також Прокопчук повідомив, що  поліція розглядає питання щодо інших учасників цього інциденту та слідкує за  місцем перебування інших учасників злочину, повідомляє “Галицький кореспондент”.

Відтак Ковальчук зауважив, що, за неперевіреною інформацією, один із учасників злочину є принцом своєї країни.

Також голова асоціації ветеранів АТО Андрій Долик, наголосив, що  їхня спільнота дуже стурбована тим, що сталося. Тож, просять “перевірити всіх іноземців, які пересуваються на автомобілях по місту із порушеннями дорожніх правил, п’яні та накурені”.

Нагадаємо, наприкінці 2015 року в Івано-Франківську затримали двох студентів-іноземців, громадян Королівства Йорданія, які причетні до розбещення малолітніх. Згодом дівчаток з Івано-Франківська знайшли у Тернополі.