П’ятниця , 31.03.2023

Дівчину з Тернопільщини, яку поранили на Майдані, нагородив президент

Президент Петро Порошенко нагородив активістів Євромайдану, які отримали поранення під час Революції Гідності.

жуковськаВисокі державні нагороди з рук Глави держави отримали 16 Героїв Майдану.

Уродженка Тернопільщини Олеся Жуковська нагороджена орденом «За мужність», повідомляє прес-служба Тернопільської ОДА.

З кінця грудня 2013 року Олеся була на Майдані. Чергувала, розносила ліки, приймала пацієнтів у КМДА. «Я помираю», – таке повідомлення написала у соціальній мережі Олеся Жуковська, коли 20 лютого 2014 року снайпер влучив їй у шию. Дивом залишилася живою.

Всього до річниці Революції Гідності високими державними нагородами за відстоювання європейського вибору України, мужність і патріотизм нагороджено 90 активістів Євромайдану.

Президент подякував кожному з присутніх за патріотизм та мужність у відстоюванні європейського вибору України, задля якого два роки тому мільйони українців вийшли на Майдан на Революцію Гідності.

«Україна заплатила дуже високу ціну за свій європейський вибір. Для кожного з нас Революція Гідності – найбільш важлива, яскрава і, можливо, найбільш трагічна частина нашого життя. 18-20 лютого – найскладніший її період, але, водночас, це була наша рішучість і віра в те, що ми побудуємо справедливу європейську державу. Я хочу подякувати кожному з вас за той подвиг, за величезну самопожертву в ті дні», – наголосив Президент.

Учасники зустрічі вшанували пам’ять усіх загиблих українців хвилиною мовчання.

Нагадаємо, сьогодні, 20 лютого, в Україні вшановують День Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.