Субота , 28.01.2023

Колишній голова Тернопільської облради потрапив у серйозне ДТП

Екс-голова Тернопільської облради, а нині заступник міського голови Івано-Франківська Олексій Кайда перебуває у лікарні Києва після ДТП, що сталось у понеділок.

кайда2За словами Олексія Кайди, у нього пошкоджена колінна зв’язка.

«На вихідні я поїхав до Києва, де ми з дружиною маємо квартиру, аби владнати побутові справи. Коли я повертався додому, на дорогу з трьома смугами руху в недозволеному місці вибіг пішохід. Аби уникнути зіткнення, різко крутнув кермом вправо. У Києві була ожеледиця, авто вилетіло з дороги і перекинулося. На щастя, ніхто окрім мене не постраждав. Мене ж врятували подушки безпеки. Найбільше постраждало коліно, лікарі діагностували пошкодження зв’язок, ну і, звісно, численні забої та струс мозку. На лікування знадобиться два-три тижні», – розповів Олексій Кайда.

Інформацію про те, що на момент ДТП він наче перебував у стані алкогольного сп’яніння, Олексій Кайда назвав відвертою брехнею.

«Таку нісенітницю важко коментувати. Кожен, хто мене знає, підтвердить, що більш як вісім років, я взагалі не вживаю алкоголю. Але дякую всім, хто за мене переживає», – сказав Олексій Кайда.

Джерело: Галка

Leave a Reply

Your email address will not be published.