Четвер , 06.10.2022

Пенсіонер, якого розшукувала поліція, замерз у полі

У суботу, 13 лютого, між селами Оришківці та Іванківці Лановецького району виявлено тіло 64-річного жителя міста Ланівці.

холод2Про зникнення 64-річного ланівчанина пізно ввечері 12 лютого поліцейських повідомила його дружина. Як пояснила жінка, чоловік перебував на лікуванні в неврологічному відділенні районної лікарні.

Того вечора він самовільно покинув медичний заклад й пішов у невідомому напрямку. До пошуків пенсіонера негайно залучили співробітники відділення поліції.

Ситуацію ускладнювало те, що безвісти зниклий хворів неврологічним захворюванням. За свідченнями рідних він уже не раз йшов з дому не в повній мірі усвідомлюючи свої дії.

Знаючи це, дружина  після госпіталізації забрала у нього верхній одяг та взуття, прагнучи бодай таким чином вберегти чоловіка від мандрів. Це їй не вдалося. Пенсіонер у спортивному костюмі та кімнатному взутті таки покинув лікарню.

Над ранок 13 лютого поліцейські, які займалися пошуком безвісти зниклого, на узбіччі дороги помітили сліди від домашнього взуття. Пішовши за ними в полі між селами Оришківці та Іванківці виявили вже неживого чоловіка.

Під час первинного огляду тіла поліцейські не виявили на ньому слідів насильницької смерті. В ході  експертизи було встановлено, що пенсіонер помер від переохолодження, повідомили у секторі комунікацій головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

Leave a Reply

Your email address will not be published.