Вівторок , 24.11.2020

У Тернополі два офіцери поліції попалися на великому хабарі

Правоохоронці вимагали 1600 доларів за непритягнення до кримінальної відповідальності.

хабар-міліціяОперативниками управління внутрішньої безпеки в Тернопільській області, спільно із співробітниками УСБ України в Тернопільській області та військової прокуратури Тернопільського гарнізону військової прокуратури Західного регіону України 26 лютого близько 18:00 год. неподалік приміщення гуртожитку Тернопільського кооперативно-торгівельного технікуму по вулиці Живова у Тернополі був затриманий старший оперуповноважений  Тернопільського відділення  поліції.

Майор вимагав та отримав від жителя обласного центру 1600 американських доларів за непритягнення останнього до кримінальної відповідальності, повідомили у секторі комунікацій головного управління Нацполіції у Тернопільській області.

Затриманий виявив бажання сприяти слідству в розкритті злочину та пояснив, що  частину отриманих грошових коштів  мав передати начальнику відділення  слідчого  відділу   Тернопільського  відділу поліції.

У ході здійснення контрольованої передачі співробітниками управління внутрішньої безпеки спільно з УСБ та військової прокуратури затримано начальника слідчого відділення.

З місця події вилучено предмет неправомірної вигоди – грошові кошти в сумі 1600 доларів США. Вирішується питання про повідомлення підозри майору та капітану поліції.

Досудове розслідування проводить військова прокуратура Тернопільського гарнізону Західного регіону України.

Службове розслідування проводить управління кадрового забезпечення ГУНП в Тернопільській області та управління внутрішньої безпеки.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*