Субота , 05.12.2020

Кримський сепаратист став президентом ФК “Тернопіль”

Екс-тренер ялтинського клубу “Перлина” Іван Марущак став президентом ФК “Тернопіль”.

МарущакПро це повідомляється на офіційному сайті українського клубу.

“Дуже важливий момент – сила рідної землі. Де народився там і знадобився. Доля кидала мене 20 років по всьому світу. Я набрався великих знань, досвіду і тепер маю можливість тут, на рідній Тернопільщині, реалізувати дуже хорошу ідею під назвою ФК “Тернопіль”, – заявив Марущак.

Тренер придбав скандальну славу сепаратиста в 2014 році, коли після окупації Криму Росією відправився в Грозне, на так званий матч дружби, пише “Обозреватель”.

Тоді поєдинок з “Тереком” завершився внічию 2:2, а після гри Марущак у коментарі висловив подяку Рамзану Кадирову і всьому “кримському уряду”.

Марущак2

“Ми дуже пишаємося і щасливі тому, що ідея матчу дружби реалізовується. Це вище, ніж футбол, вище, ніж гра. Це матч дружби між Кримом і Чеченською Республікою. Хочу висловити подяку керівництву Чеченської Республіки, керівництву “Терека”, міністерству спорту Чеченської Республіки, Уряду Криму, за те, що ідея проведення матчу дружби була реалізована”, – заявив тоді Марущак.

Наприкінці 2014 року Іван Марущак повернувся у рідну Тернопільщину і почав втілювати кілька спортивних інвестиційних проектів у Заліщицькому районі.

Минулого року Марущак був обраний депутатом Тернопільської обласної ради за списком Блоку Петра Порошенка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*