Вівторок , 31.01.2023

На Тернопільщині із місць позбавлення волі втік небезпечний злочинець (ФОТО)

Увечері 27 березня при проведенні перевірки наявності засуджених на дільниці соціальної реабілітації, що в селі Лосяч, виявили відсутність Пісного Олександра Ігоровича.

писний-розшукПовідомлення про подію до борщівських поліцейських телефоном надійшло від чергового пенітенціарної установи.

45-річний утікач засуджений до 8 років позбавлення волі за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 КК України- умисне тяжке тілесне ушкодження . Покарання злочинець мав відбувати до червня 2019 року.

Інформацію про подію поліцейські внесли в журнал єдиного обліку. Вирішується питання про внесення відомостей в Єдиний реєстр досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 393 КК України – втеча з місця позбавлення волі або з-під варти, вчинена особою, яка відбуває покарання у виді позбавлення волі або арешту чи перебуває в попередньому ув’язненні.

Організовано комплекс слідчо-оперативних заходів, спрямованих на встановлення місця знаходження та затримання засудженого, повідомили у секторі комунікації головного управління Нацполіції у Тернопільській області.

Придивіться до фото розшукуваного. Якщо ви володієте будь-якою інформацією про його можливе місцеперебування, телефонуйте за номерами у Борщові: (код 03541) 2-12-45, моб. (098)802-96-11, (067)350-37-40, або на лінію “102″ у будь-який підрозділ поліції.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.