П’ятниця , 31.03.2023

За вбивство матері житель Тернопільщини отримав 7 років тюрми

Чоловік облив одяг матері спиртом та підпалив. Від отриманих опіків вона загинула.

vbybstvoКолегія суддів апеляційного суду Тернопільської області відхилила апеляційну скаргу Анатолія Т., засудженого до 7 років позбавлення волі за завдані матері тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили її смерть.

У суді першої інстанції 36-річний Анатолій Т. визнав, що ввечері 1 липня 2015 року вдома він посварився з матір’ю. Пенсіонерка зловживала спиртним, тому попросила сина налити їй горілки. Він відмовився, через що між ними виникла сварка.

Під час конфлікту Анатолій Т. взяв із кухонного столу пляшку, в якій було приблизно 300 грамів спирту, відкоркував її та вилив суміш на одяг матері, яка лежала в ліжку. Після чого кинув запальничку на підлогу, і просякнутий спиртовою сумішшю одяг потерпілої миттєво спалахнув.

Внаслідок підпалу жінка отримала важкі опіки 30% тіла та внаслідок шоку за декілька годин померла.

У суді обвинувачений стверджував, що не мав наміру завдати матері тяжкі ушкодження, трагедія сталася внаслідок необережного поводження з вогнем. Проте суд першої інстанції критично поставився до такого твердження, адже про умисність дій сина свідчить його той факт, що він не викликав швидку допомогу. Це зробила лише через 2 години його сестра, якій Анатолій зателефонував та розповів про скоєне.

В апеляційній скарзі захисник обвинуваченого просив вирок суду першої інстанції змінити та пом’якшити покарання, оскільки, на його думку, воно не відповідає тяжкості вчиненого злочину.

Заслухавши суддю доповідача та всіх учасників судового розгляду, колегія суддів дійшла до висновку, що апеляційна скарга задоволенню не підлягає, і вирок суду залишила без змін, повідомили в прес-службі апеляційного суду Тернопільської області.

Leave a Reply

Your email address will not be published.