Середа , 21.10.2020

Напередодні свят на дорогах Тернополя майже щогодини – аварія

Напередодні свят на дорогах Тернополя побільшало транспорту, а відтак і зросла аварійність.

дтп-рекордЗокрема, у вівторок, 26 квітня, патрульна поліція міста зафіксувала 16 дорожньо-транспортних пригод. Тобто у світлу пору доби аварія цього дня траплялася фактично щогодини.

У прес-службі патрульної поліції міста зазначають, що це своєрідний рекорд для полісменів.

Адже з часу заснування патрульної поліції у Тернополі подібного не траплялося. Полісмени пояснюють це наближенням Великодня.

Багато людей з сіл і райцентрів поз’їжджалися до Тернополя на закупи, відтак дороги у місті – переповнені, корки є навіть не у години пік. Це і є основною причиною аварій.

Зокрема, водії не дотримуються безпечної дистанції, порушують правила маневрування, не зважають на інших учасників дорожнього руху.

А нещодавно полісмени виїжджали на ДТП, яке скоїв неповнолітній. Він скористався тим, що його знайома вийшла до магазину, а ключі залишила в автомобілі. Хлопець вирішив за той час припаркуватись і здійснив наїзд на Таврію.

Патрульна поліція Тернополя застерігає водіїв бути уважними, пильно стежити за рухом на дорозі, надавати пішоходам перевагу в русі та в жодному разі не сідати за кермо у нетверезому стані.

One comment

  1. вони звикли 1здити по польових дорогах 1 навряд чи знають 1 вм1ють читати дорожн1 знаки. 1м би знову здати екзамени по теор11 управл1ння транспортом.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*