Неділя , 29.11.2020

На території “Дністровського каньйону” панує беззаконня (ФОТО)

Як на Волині нелегали добувають бурштин, так само на півдні Тернопільщини на території національного заповідника незаконно добувають червоний камінь.

дністер-камінь3 дністер-камінь1

Працівники управління захисту економіки в Тернопільській області виявили  факт проведення робіт із видобування корисних копалин на території державного лісового господарства,  що входить в межі Національного природного парку «Дністровський каньйон».

На момент проведення заходів виявлено шестеро людей, особи яких вже встановлено, котрі за допомогою екскаватора розрили майже півтора гектара заповідних земель задля видобутку каменю бутового.

В подальшому цей камінь спеціальними інструментами та з допомогою електрогенератора розділяли на кам’яні плити.

Поліцейські конфіскували майже 250 квадратних метрів готової продукції. Також вилучено техніку та інструменти, за допомогою яких проводився видобуток корисних копалин.

Вирішується питання про їх арешт, зазначили у секторі комунікацій головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

За даним фактом слідчими Заліщицького відділення поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.252 КК Україна, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

З метою встановлення суми збитків, заподіяних довкіллю внаслідок неправомірних дій правопорушників, залучено спеціалістів обласної екологічної інспекції.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*