Субота , 28.11.2020

На Тернопільщині дворічна дівчинка вилила на себе окріп

Двоє дітей дошкільного віку самостійно господарювали на кухні. П’ятирічна дівчинка на плиті розігрівала воду, а її молодша сестричка згодом потягнула на себе ручку казанка з окропом.

опіки-дитинаІз термічними опіками кип’ятком до лікарні потрапила двохрічна дівчинка. Травми вона отримала ще 31 березня, повідомили у секторі комунікацій Тернопільського обласного управління Національної поліції.

За словами начальника Шумського відділення поліції Анатолія Ігнатюка, потерпіла з родиною мешкає у селищі Дедеркали. В сім’ї виховується дві неповнолітніх доньки. Старшій п’ять років.

Нещасний випадок трапився на кухні. П’ятирічна дівчинка на плитці розігрівала воду. До неї підійшла молодша сестра і потягнула за ручку казанка. Окріп вилився на дитину.

Батьки одразу викликали бригаду швидкої. Малечу завезли до реанімаціного відділення лікарні в Шумську, а вже звідти транспортували до опікового відділення в обласний центр.

У малолітньої дитини пошкоджено тридцять відсотків шкіри – обпечені сідниці, стегна та тіло.

Подію правоохоронці внесли до ЄРДР за статтею 166 частина 1 ККУ – злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*