П’ятниця , 27.01.2023

Побив батька, побив матір. Хотів ще бити племінника, але приїхала поліція…

Раніше судимий тернополянин був достроково звільнений із тюрми за зразкову поведінку.

biyka (1)Однак вдома чоловік постійно погрожує батько та вчиняє насильство щодо членів своєї сім’ї.

24 квітня, близько 23 години, тернопільським патрульним надійшло повідомлення на планшет про сімейну сварку на вулиці Польовій.

36-річний чоловік кинув каструлею у батька, а потім запустив у нього горня, яке через це розбилося. А пізніше наніс матері удар в голову, повідомляють у прес-службі патрульної поліції Тернополя.

Батьки зателефонували на 102 і викликали патрульних. Коли інспектори приїхали за вказаною адресою, дебошир з місця події втік. Як розповіли батьки, він вже був судимий за подібний випадок.

Однак з місця позбавлення волі його випустили на два роки раніше, за зразкову поведінку. Коли повернувся, знову взявся за старе. Неодноразово погрожував батькам, казав, що розправиться з 5-річним племінником.

Інспектори запропонували викликати швидку, щоб зняти побої, але ті відмовилися, бо явних ознак на тілі не було. При патрульних вони відразу зібрали речі, зоставатися вдома не хотіли – боялися. Відтак полісмени передали в орієнтування правопорушника.

Через якийсь час пішому патрулю вдалося знайти його на вулиці Живова, вони й доправили громадянина у міськвідділ поліції. Полісмени склали протокол про адміністративне правопорушення за насильство в сім’ї.

One comment

  1. йому просто треба л1куватися у псих1атра. 1накше в1н знову нако1ть б1ди. Це все не так просто. Значить 1снуе якась причина. що в1н так поводиться з батьками. а в тюрм1 у нього зразкова повед1нка. Це порушення псих1чного здоров”я.

Leave a Reply

Your email address will not be published.