Четвер , 06.10.2022

Скандал на Тернопіллі – після сніданку у шкільній їдальні діти потрапили у лікарню

Після сніданку у шкільній їдальні 5 дітей початкових класів потрапили у лікарню з розладами шлунку.

школа-харчуванняП’ятеро учнів 4-го класу ЗОШ с.Жолоби Кременецького району у понеділок, 11 квітня, потрапили у лікарню з діагнозом – функціональні розлади органів травлення.

Про це сьогодні повідомили у головному управлінні Держсанепідслужби у Тернопільській області.

Після огляду лікарів встановлено діагноз – функціональні розлади шлунку, інтоксикаційний синдром нез’ясованого генезу.

Фахівцями Держсанепідслужби області встановлено, що погіршення самопочуття дітей наступило приблизно об 11:30 год. – через 30 хвилин після відвідування шкільної їдальні, де вони вживали: макаронні вироби, смажену рибу (хек), салат (морква, капуста, олія), кавовий напій.

У шкільній їдальні, разом із захворілими, отримали харчування ще 62 учні 1-4 класів.
Про погіршення стану учнів було повідомлено медичних працівників ФАПу с.Жолоби, після чого каретою швидкої допомоги дітей було доправлено до інфекційного відділення Кременецької ЦРКЛ.

Фахівцями Держсанепідслужби вчинено виїзд до загальноосвітної школи с.Жолоби, де проведено відбір добових проб готових страв, риби мороженої, три взірці овочів на вміст нітратів, пробу води питної з харчоблоку для дослідження за бактеріологічними та санітарно-хімічними показниками, а також проведено обстеження двох працівників харчоблоку на носійство кишкової групи інфекцій.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.