П’ятниця , 09.12.2022

Тернопільська поліція взялася за посередників, які “торгують” польськими візами

Тернопільська поліція нарешті зацікавилася тим свавіллям, який коїться біля візового центру, де без допомоги так званих посередників на чергу записатися неможливо.

віза1Ажіотаж з відкриттям віз для виїзду за кордон Тернопільщину лихоманить вже не один місяць.

На цьому норовлять заробляти посередники, виманюючи в людей тисячі гривень.

Одного з таких затримали співробітники управління захисту економіки Тернопільщини, повідомляють у секторі комунікацій обласного управління Нацполіції.

Як повідомив керівник управління Василь Мокрицький, до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 369-2 КК України задокументовано факт зловживання впливом зі сторони суб’єкта підприємницької діяльності.

39-річний бізнесмен – житель села Дичків Тернопільського району вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 270 Євро від жителя області. Гроші посередник отримав за сприяння у зборі пакету документів та їх позачергового подання до пункту прийому візових анкет.

Зловмисника взяли на гарячому. До слова, серед документів, зібраних на подання візи, правоохоронці знайшли архівну довідку, видану Державним архівом Львівської області до якої внесено недостовірні відомості щодо переселення родичів прохача з території сучасної Республіки Польща на територію України.

На даний час вирішується питання щодо оголошення зловмисникові підозри у вчиненні кримінального правопорушення та обрання останньому міри запобіжного заходу.

Leave a Reply

Your email address will not be published.