Понеділок , 30.11.2020

Тернопільські депутати готують неприємний сюрприз для Надала

Питання про внесення змін до Генплану, яке активно проштовхує мер Тернополя, Сергій Надал, може бути зняте з порядку денного сесії міськради.

merijaДепутати Тернопільської міської ради планують завтра, 21 квітня, питання про внесення змін до Генерального плану забудови міста зняти з порядку денного і відправити на доопрацювання.

Про це повідомив депутат міськради, голова фракції ВО “Свобода” Роман Навроцький, пише “Галас”.

Свободівець пояснив, що депутати не ознайомлені належним чином із підготовленим проектом рішення.

Відтак, доцільно зняти це питання з порядку денного і відправити на доопрацювання.

За словами Романа Навроцького, кожен депутат подивиться по своєму округу, які зміни пропонується внести, вивчить доцільність внесення цих змін, і тільки після цього доречно буде повернутися до питання Генплану на одній із наступних сесій.

Роман Навроцький повідомив, що таку ж позицію підтримують і керівники інших фракцій міськради. Тому дуже велика ймовірність того, що питання змін до Генплану таки буде зняте з порядку денного.

Нагадаємо, у четвер, 21 квітня, відбудеться чергова сесія Тернопільської міської ради. Одне з найбільш резонансних питань, які пропонують на розгляд депутатів, зміни до Генплану.

Значна частина громадських активістів у Тернополі вважають, що внесенням змін до Генплану міська влада хоче узаконити усі скандальні будівництва, які були здійснені з порушеннями впродовж останніх кількох років.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*