Понеділок , 30.11.2020

У Тернополі поки що не поспішають завершувати опалювальний сезон

У ці вихідні у Тернополі в обідню пору очікується до +20 градусів тепла, але комунальники не поспішують завершувати опалювальний сезон.

teplo5Припинення опалювального сезону можливе за умови, що середньодобова температура повітря протягом трьох днів становитиме +8 градусів, нагадують у Тернопільській міській раді.

За попередніми прогнозами Тернопільського обласного центру з гідрометеорології, у Тернополі підвищення температури буде спостерігатися лише 1 квітня, а у інші дні – аж до 4 квітня вночі прогнозуються низькі температури до 3 градусів морозу.

«Наразі припинити опалювальний сезон ми не можемо, оскільки середньодобова температура нижче 8 градусів тепла та за попередніми прогнозами з 2 квітня у Тернополі декілька днів температура повітря буде нижчою.

Окрім того, ми повинні забезпечити нормальну температуру приміщень у соціальних об’єктах, таких як дитячі садки, школи та медичні установи, – розповідає заступник міського голови Владислав Стемковський. – Попередньо заплановано, що розглядатиметься питання про припинення опалювального сезону наступного тижня. У своєму рішення будемо зважати на показники гідромецентру та реальну ситуацію».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*