Четвер , 28.03.2024

ФК “Тернопіль” програв одному з лідерів першої ліги

У рамках 22-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ФК “Тернопіль” вдома поступився криворізькому “Гірнику” з рахунком 0:3.

тернопіль-гірник3На 38-ій хвилині захисник “Гірника” Володимир Баєнко підключився до атаки і ударом головою переправив м’яч у ворота тернополян – 0:1.

Але на цьому проблеми тернопільських муніципалів не завершилися. Вже за кілька хвилин нападник “Гірника”  Артем Сітало здійснив сольний прохід до воріт нашої команди і зупинити його вдалося лише ціною порушення правил у штрафному майданчику.

Тож на 44-ій хвилині потерпілий сам чітко реалізував пенальті – 0:2.

На початку другого тайму ФК “Тернопіль” отримав чудову нагоду бодай скоротити рахунок. Суддя призначив одинадцятиметровий у ворота гостей, але Сергій Атласюк не зумів скористатися цим шанс. На 55-ій хвилині голкіпер відбив удар тернополянина.

На 61-ій хвилині зустрічі криворіжці встановили остаточний рахунок – відзначився все той же Сітало.

Після цієї перемоги “Гірник” набрав 43 очки і перемістився на друге місце у турнірній таблиці.

ФК “Тернопіль” наразі ж залишається на передостанньому місці. У муніципалів поки що 19 пунктів.

Свій наступний матч ФК “Тернопіль” проведе у суботу, 23 квітня, у Києві проти місцевого клубу “Оболонь-Бровар”.