Четвер , 08.06.2023

Біля Тернополя відкрили поліцейську станцію

У селі Байківці Тернопільського району у п’ятницю, 20 травня, відкрили поліцейську станцію.

Байківці1Шестеро досвідчених працівників поліції цілодобово  підтримуватимуть правопорядок та охоронятимуть спокій мешканців Байковецької  об’єднаної територіальної громади, повідомили у прес-службі Тернопільської обласної поліції.

На урочистості з нагоди відкриття завітали очільник поліції краю Олександр Богомол та заступник голови Тернопільської обласної адміністрації ОлегВалов.

– Ці люди у формі які стоять перед вами, допомагатимуть вам та підтримуватимуть правопорядок, – звернувся до присутніх на заході Олександр Богомол. – Пілотний проект запущений в березні, продовжує успішно поширюватись краєм та вшосте доводить, що для ефективної роботи поліцейським необхідно виходити з кабінетів та тісно співпрацювати з населенням. Приємно, що наш приклад перебирають інші області. Дякую громаді за допомогу у відкриті станції, а поліцейським бажаю плідної та ефективної праці.

Побажав правоохоронцям сумлінно виконувати поставлені перед нимизавдання і  представник від влади  Олег Валов.

– Функціонування такої станції дає можливість місцевому населенню швидко та якісно отримати реальну правову допомогу, а поліцейські у свою чергу допомагатимуть людям у вирішенні багатьох питань. Бажаю вам поменше тривожних викликів та побільше приємної роботи з громадою, – зазначив заступник голови ТОДА.

Як повідомив керівник станції Юрій Яржемський, працівників новоствореної поліцейської установи забезпечено усім необхідним для повноцінної праці: окремим приміщенням, комп’ютерною технікою, зв’язком та новеньким транспортом, який, до слова, подарувала правоохоронцям керівникНацполіції Хатія Деканоідзе.

Він переконаний, що завдяки спільним зусиллям працівників поліції та громади вони зможуть оперативно  надавати професійні послуги жителям довколишніх сіл.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Завантаження Captcha...

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.