Середа , 12.05.2021

За організацію проституції у Тернополі запорізька сутенерка може отримати 7 років тюрми

Впродовж семи місяців жінка із Запоріжжя виступала у Тернополі організатором і посередником при наданні платних сексуальних послуг.

проституткаВикрито сутенерку, яка займалася організацією проституції на території міста Тернополя. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Тернопільська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно жительки міста Запоріжжя за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст.303 КК України (сутенерство, вчинене щодо кількох осіб, повторно).

Встановлено, що упродовж листопада 2015 року – травня 2016 року підозрювана виступила посередником при здійсненні розпусних дій на території міста Тернополя.

Зокрема, вона через Інтернет підшуковувала учасників для розпусних дій, приймала замовлення від клієнтів щодо надання платних послуг сексуального характеру та при необхідності організовувала транспортування осіб, які надавали сексуальні послуги.

Також сутенерка отримувала кошти за надання платних послуг сексуального характеру та розподіляла отримані за зайняття проституцією прибутки з особами, які надавали сексуальні послуги.

За цим фактом жительці міста Запоріжжя повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу.

Санкція ч. 2 ст. 303 КК України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 4 до 7 років.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*