середа , 19.12.2018

На березі Тернопільського ставу пропонують збудувати ресторан “Поплавок”

На сайті Тернопільської міської ради зареєстрована петиція із пропозицією відновити ресторан “Поплавок”.

поплавокУ 50-х роках однією із перших споруд на Тернопільському ставі був маленький ресторанчик-кафе “Поплавок”, що розташовувався на береговій лінії біля самої води, а над водою від нього була велика дубова тераса, стверджує автор петиції Олег Базар.

“Сьогодні мало хто знає про це, в минулому, улюблене місце відпочинку мешканців міста, на озері влітку, лише декілька фотографій можна знайти в інтернеті…
Поряд із “Поплавком” офіційно працював перший пляж у Тернополі – “Ближній пляж”.

На сьогоднішній день місце стоїть закинутим, але від ресторану залишилася будівля, яка стоїть пусткою та потребує ремонту. Точна адреса розташування невідома, але споруда і ця територія знаходиться на протилежному березі озера, неподалік ресторану “Хутір”, там полюбляє збиратися молодь, а також є невелика площадка, де активно паркують автомобілі.

Пропоную прикласти всіх зусиль для відновлення закладу харчування та відпочинку в оригінальному вигляді, відповідно історичного плану, адже архітектурно приміщення колишнього ресторану має історичну цінність періоду 50-х років минулого століття, було збудовано в стилі сталінського ампіру. Також закликаю унеможливити будівництво будь-якого іншого об’єкту (за виглядом/планом/масштабом/призначенням) на цьому місці.

Окрім цього, також відновити пляж поблизу, адже там дуже вдале місце для розташування подібного відпочинку та розваг”. – йдеться у тексті петиції.

Нагадаємо, для того, щоб петиція потрапила на розгляд міської ради, потрібно, щоб за 90 днів її підписали не менше 250 осіб.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates