П’ятниця , 27.11.2020

На тернопільському пляжі збудують ресторан

Під час реконструкції тернопільського пляжу “Циганка” збудують ресторан, амфітеатр та пішохідний фонтан.

Циганка1Прогулянкова алея з пристанню, зона тихого відпочинку та скейтпарк, площа з пірсом і пішохідним фонтаном, «Зелений пляж» з рестораном, спортивна зона з дитячим майданчиком та велодоріжка з’являться цього року біля Набережної ставу після проведення реконструкції пляжу «Циганка».

Усе це буле реалізовано завдяки ініціативі молодих архітекторів із громадської організації «URBAN.te», повідомляє прес-служба Тернопільської міської ради.

«Реконструкція Набережної розпочнеться найближчим часом. Ми плануємо до Дня міста, 28 серпня, перетворити занедбану територію на сучасну відпочинку зону європейського типу», – зазначає міський голова Тернополя Сергій Надал.

Представники громадської організації «URBAN.te» пояснюють, що вузька частина Набережної буде на трьох рівнях: від дороги запланована велосипедна доріжка, що буде відмежована від проїжджої частини металевими стовпчиками, та тротуар; головна пішохідна алея; на рівень нижче відпочинкова зона із дерев’яним покриттям, звідки ноги можна буде занурити у воду. А також передбачений амфітеатр, який буде влаштований біля вже існуючої підпірної стінки за рахунок перепаду рельєфу.