вівторок , 16.07.2019

На Тернопільщині прокуратура відсудила державну частку “Лісової пісні”

На Тернопільщині прокуратура через суд повертає державі з приватної власності частку майна пансіонату вартістю понад 2,5 млн. грн.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

O

Судом задоволено позов прокуратури Тернопільської області в інтересах держави про визнання недійсними окремих положень статуту Міжгосподарського пансіонату з лікуванням «Лісова пісня» (м. Борщів Тернопільської області) та скасування запису в Єдиному державному реєстрі про те, що засновниками пансіонату є колективні підприємства.

З’ясовано, що у 2011 році Регіональним відділенням Фонду державного майна України по Тернопільській області визначено державну частку у майні Міжгосподарського пансіонату з лікування «Лісова пісня», яка складає 43,7 % та становить понад 2,5 млн грн.

Проте, до сьогодні зміни до установчих документів дитячого оздоровчого закладу не внесено та не зареєстровано державну частку у встановленому законом порядку у зв’язку з тим, що до статуту закладу включено неправомірні дані про засновників пансіонату.

З метою захисту інтересів держави у сфері охорони дитинства прокуратура Тернопільської області пред’явила до суду позов з вимогою визнати недійсними окремі положення статуту пансіонату та скасувати запис в ЄДР про те, що засновниками пансіонату є колективні підприємства.

Рішенням господарського суду Тернопільської області позовні вимоги задоволено, що надалі дозволить повернути державі з приватної власності частку у майні дитячої оздоровниці, повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates