Середа , 08.12.2021

Тернополян заспокоюють – молодий чоловік, який раптово помер, не був хворий на проказу

Експерти провели дослідження причин раптової смерті молодого чоловіка у Теребовлянському районі.

Likarnya (2)Днями в на інтернет-мережі Тернопільщини та в соціальних мереж з’явилася інформація  про виявлення в області небезпечної інфекційної хвороби – прокази.

Від лепри начебто вже помер житель Теребовлянщини. Правоохоронці з’ясували усі обставини смерті, повідомили у секторі комунікацій Тернопільського обласного управління Нацполіції.

Повідомлення про раптову смерть 37-річного жителя села Багатківці надійшло  Теребовлянського відділу поліції 3 травня від місцевого фельдшера.

Слідчо-оперативна група виїхала на місце події.  Оглянувши тіло, слідів насильницької смерті правоохоронці не виявили.  На руці та нозі померлого експерти помітили незначне відторгнення тканин. Для детального діагностування труп направили на проходження судово-медичної експертизи в Тернополі.

Обласні експерти встановили що смерть настала від поліорганної недостатності та кахексії (різка втрата ваги), яка виникає при голодуванні, недостатній калорійності їжі, а також при онко захворюваннях, порушеннях травлення, нейроендокринних розладах, тощо.

Небезпечний діагноз прокази не знайшов свого підтвердження.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.