Четвер , 11.08.2022

Убивці три дні стежили у Кременці за громадським активістом Віталієм Ващенком

Убивці громадського активіста Віталія Ващенка три дні перебували у Кременці і проводили розвідку.

Ващенко1Щотижня звітувати про хід розслідування вбивства кременецького  громадського активіста Віталія Ващенка закликали сьогодні депутати начальника обласного управління Національної поліції Олександра Богомола.

Наразі правоохоронці розшукують двох зловмисників, які бейсбольними битами побили кременчанина біля його будинку, після чого той від отриманих травм помер у лікарні, повідомдляє 0352.ua.

«Ці особи три дні були у Кременці, проводили розвідку. Їх бачили. Ми зафіксували місця, де вони бували, вилучено всі сліди. На місці бійки вилучені два кашкети нападників. Авто, на якому втекли зловмисники, тричі перепродавали. У нас є достатня база, щоб встановити і впіймати злочинців. Але вони теж розуміють, що їх розшукують, і зараз посилено переховуватимуться. Сподіваюся на позитивний результат нашої роботи», – сказав під час звіту перед депутатами на сьогоднішній сесії облради Олександр Богомол.

За його даними, основною версією вбивства Ващенка є його громадська робота з викриття корупції в органах влади, правоохоронних органах, суді.

Богомол припускає, що активіста не думали вбивати, а лиш планували залякати. Однак побиття завершилося фатально.

«Шкода, що ніхто не звернувся в поліцію, побачивши підозрілих осіб. Віталія Ващенка друзі за добу попереджали, що на вулиці якісь люди стежать за його будинком. Але не звернулися до правоохоронців, ми б могли зарадити вбивству», – зауважив начальник поліції.

Зараз громадськість очікує від правоохоронців оперативних дій. Причому не лише у затриманні вбивць, а  й виявленні замовників.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.