Четвер , 03.12.2020

У Тернополі обікрали квартиру на 74 000 гривень

Гроші, золото та дорогі годинники у Тернополі винесли зловмисники із квартири, що на вулиці Шопена. Загальна сума збитків становить понад 74 000 гривень.

крадіжкаУ святкові дні 66 працівників поліції щодня охороняли спокій мешканців та гостей обласного центру, повідомили у секторі комунікацій головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

У вечірній та нічний час на вулицях додатково чергували, окрім поліцейських, ще й військовослужбовці Національної гвардії України.

1200 поліцейських стежили за порядком під час богослужінь. За три дні свят на Тернопільщині не зарестровано жодних міжконфесійних конфліктів, а от ситуація з криміналом дещо інша.

За 1, 2, 3 травня в області зафіксовано 13 кримінальних правопорушень. З них – 9 крадіжок.

Першого травня на Борщівщині з приватного господарства невідомі винесли гусей, а у Тернополі з квартири викрали 20 найменувань золотих виробів.

Із недобудованого приміщення школи в Заліщицькому районі другого травня викрали будівельні матеріали, а в обласному центрі від злодіїв потерпіло троє мешканців.

На вулиці Шопена невідомі відважили металопластикове вікно та проникли до квартири. З приміщення винесли гроші, золото та дороговартісні годинники. Сума збитків – 74 200 гривень.

Намагалися відкрити двері зловмисники і на вулиці Петлюри. Проте вони не змогли впоратися з замком, а лише пошкодили його.

Третє травня також не минуло без реєстрації крадіжок. На вулиці Глінки з квартири невідомі винесли коштовні вироби на 7 тисяч гривень.

Став жертвою крадіїв і житель Теребовлянщини. З його авто злодій, пошкодивши замок, витягнув гаманець в якому було 600 гривень.

One comment

  1. Мабуть це пут1нськ1 найманц1 займаються крад1жками. А ви т1льки ходите в греко-католицьк1 церкви 1 по вулицях хресними ходами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*