Четвер , 30.03.2023

Вчора у Тернополі поліція провела 10 грандіозних обшуків

Під час рейду, що відбувся у кожному мікрорайоні Тернополя, правоохоронці вилучили 40 комп’ютерів.

gr.avtomatyДесять обшуків в результаті яких вилучили близько сорока одиниць грального обладнання, провели правоохоронці Тернопільщини спільно з працівниками управління протидії злочинності в сфері економіки та громадськими організаціями.

Рейд відбувся у четвер, 23 червня, у кожному мікрорайоні обласного центру, повідомили у секторі комунікацій Тернопільського обласного управління Нацполіції.

За словами Олександра Богомола, начальника ГУНП в області, заклади, в яких проводилися обшуки, працювали цілодобово під виглядом інтерактивних клубів, а саме, так би мовити, надавали доступ до інтернету. Проте в ході відпрацювання стало відомо, що насправді там власники облаштували гральний бізнес.

– Люди приходили туди, платили гроші та отримували пароль-доступ до сайту. Ввівши його, їх перекидало на віддалений сервер з віртуальними іграми на кшталт “казино”. Виграші оплачувалися на місці, – розповідає Олександр Богомол.

Під час обшуків слідчі вилучили 40 комп’ютерів, три термінали та інше обладнання. За словами начальника поліції, цього року в Тернополі це вже четвертий рейд по боротьбі з гральним бізнесом.

Leave a Reply

Your email address will not be published.