Четвер , 11.08.2022

Двох убивць громадського активіста Віталія Ващенка уже затримали, ще двох шукають

Правоохоронці встановили, що до вбивства кременецького громадського активіста Віталія Ващенка причетні 4 осіб, двох із яких уже затримали. 

наручники5Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.2 ст.121 КК України за фактом нанесення умисного тілесного ушкодження, що спричинило смерть депутата Кременецької міської ради, одного з керівників громадської організації «Народна рада» Віталія Ващенка.

Завдяки скоординованій та злагодженій роботі працівників прокуратури Тернопільської області та співробітників ГУ НП в області встановлено 4 осіб, причетних до скоєння цього вбивства.

Як повідомила прес-служба прокуратури області, учора 7 червня 2016 року було повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою 2 особам, жителям Дніпропетровщини, які вже раніше притягувались до кримінальної відповідальності.

Вживаються заходи щодо встановлення місця перебування 2 інших осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч.2 ст.121 КК України за фактом нанесення умисного тілесного ушкодження, що спричинило смерть

Leave a Reply

Your email address will not be published.