Неділя , 04.06.2023

Мати Фірташа отримала в оренду ставки для розведення риби

Відомий український олігарх, найбагатший уродженець Тернопільщини Дмитро Фірташ у найближчому часі може зайнятися ще й розведенням риби.

Фірташ-мамаМати Дмитра Фірташа, Марія Григорівна Фірташ отримає в оренду понад 6 га землі для ведення рибного господарства в межах Синьківської сільської ради Заліщицького району.

Відповідне розпорядження на минулому тижні підписав голова Тернопільської ОДА Степан Барна, повідомляє “Галас”.

“Надати фізичній особі-підприємцю ФІРТАШ Марії Григорівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 6,4434 га з метою подальшої передачі її в оренду на 10 (десять) років для рибогосподарських потреб за рахунок земель запасу (пасовище – 3,6146 га, під гідротехнічними спорудами – 0,1600 га, ставки – 2,6688 га) за межами населеного пункту на території Синьківської сільської ради Заліщицького району”. – йдеться у тексті розпорядження.

Слід зауважити, що частина бізнесу Дмитра Фірташа оформлена на його матір Марію Григорівну Фірташ. Зокрема, кілька місяців тому повідомлялося що жителька Тернопільщини Марія Фірташ є співвласницею телеканалу “Інтер”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Завантаження Captcha...

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.