Субота , 26.11.2022

На Тернопільщині учаснику АТО відмовилися платити зарплату

У Кременецькому районі перевізник заборгував значну суму коштів своєму працівнику, який зараз проходить службу у зоні АТО.

зарплата-армияКременецька місцева прокуратура поновила трудові права мобілізованого мешканця району, який на даний час проходить військову службу в зоні дії АТО.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області, встановлено, що у січні цього року співробітники Кременецького відділу поліції ГУ НП в Тернопільські області необгрунтовано відмовили учаснику АТО у внесенні до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про невиплату йому зарплати місцевим підприємцем.

Роботодавець, що працює в галузі перевезень, в порушення ст. 139 Кодексу законів про працю України під час перебування мобілізованої особи в Збройних Силах України, не виплачував йому середньомісячного заробітку.

З метою поновлення прав учасника АТО Кременецькою місцевою прокуратурою зареєстроване кримінальне провадження та розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 175 КК України стосовно приватного підприємця

Під час досудового розслідування приватним підприємцем повністю погашено борг по заробітній платі перед водієм, мобілізованим на даний час до війська, в сумі понад 8 тис.грн.

One comment

  1. фвапфуп

    Впевнений, що керівник, що неплатив гроші має вишиванку, ходить до церкви і можливо має прапорець України в своєму джипі. СПРАВЖНІЙ ПАТРІОТ !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.