Середа , 04.08.2021

На Тернопільщині чиновники визнали, що деякі дороги не ремонтували 10 років

У розпалі ремонтного сезону на тернопільських автошляхах щоденно трудяться більше 30 бригад шляховиків.

дороги3Як результат, на сьогодні вже ліквідовано 97% ямковості на дорогах державного значення, зазначають у прес-службі Тернопільської ОДА.

«Цього тижня завершили ліквідацію ямковості та тріщин дорожнього покриття на автошляхах Тернопіль-Броди, Бучач-Золотий Потік, Копичинці-Гусятин, Гримайлів-Гусятин», – повідомив начальник Служби автомобільних доріг Тернопільщини Богдан Юлик.

До речі, деякі з цих доріг не ремонтувались більше десяти років, повідомляють у прес-службі ОДА.

Відремонтовані дороги в напрямку таких населених пунктів: Ігровиця, Івачів-Долішній, Плотича, Чистилів – Тернопільський район; Підберізці, Залісці –  Зборівський район; Копичинці, Чагарі, Крогулець, Васильківці, Чабарівка, Буцики, Товсте, Раштівці, Постолівка, Городниця, Личківці – Гусятинський район; Жизномир, Сороки, Соколів, Золотий Потік – Бучацький район.

Ямковий ремонт стримує та попереджає подальшу руйнацію автошляхів, тому є необхідним в часі обмеженого фінансування дорожньої галузі.
Якість виконаних робіт та матеріали, які використовують дорожники в роботі ретельно перевіряють у лабораторії Служби доріг. Також за роботою слідкує громадськість.

Ліквідацію ямковості та тріщин дорожнього покриття проводять підрядні організації ДП «Тернопільський облавтодор» та ТзОВ «ТехноБудЦентр».

Після завершення робіт на дорогах державного значення шляховики продовжать ліквідацію ямковості  на місцевих автошляхах.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*