Субота , 31.07.2021

Степан Барна побував там, де чекають на Януковича

Голова ОДА Степан Барна під час робочої поїздки у Гусятинський район відвідав Копичинецьку виправну колонію УДПтС України в Тернопільській області (№112).

колонія-копичинціОчільник краю ознайомився  із матеріально-технічною базою закладу, умовами, в яких проживають засуджені. Наразі їх тут 327. Тут відбувають покарання рецидивісти або засуджені за тяжкі та особливо тяжкі злочини, повідомляє прес-служба ОДА.

«Умови перебування  у закладі є досить непоганими. Чисті приміщення, збалансоване харчування, є медпункт, де можна отримати кваліфіковану допомогу», – констатував очільник краю.

Також Степан Барна оглянув вироби, які виготовляють у Копичинецькій колонії. Це – дитячі майданчики, меблі тощо. Тут переважно працюють під замовлення.

«Наша стратегія – щоб у кожному селі був дитячий майданчик, – зазначив голова ОДА. – Продукція високоякісна та конкурентоспроможна. Тому я буду рекомендувати головами РДА, щоб вони контактували з керівництвом колонії і замовляли продукцію. Я переконаний, що обидві сторони від цього тільки виграють».

Слід зауважити, що кілька років тому на огорожі Копичинецької виправної колонії був розміщений напис: “Янукович, ми чекаємо на тебе!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*