Субота , 20.04.2024

Україна програє від Північної Ірландії та першою вибуває із Євро-2016 (ВІДЕО)

Пісня Святослава Вакарчука “Я їду додому” стала актуальною для збірної України уже після другого туру групового етапу Євро-2016.

Україна-Ірландія1Вчора ввечері наша команда поступилася збірній Ірландії з рахунком 2:0.

На 49-ій хвилині після подачі зі штрафного Макгаулі головою відправив м’яч у сітку воріт Андрія П’ятова.

На 6-ій доданій до основного часу хвилині П’ятов відбив дальній удар суперника, але першим на м’ячі опинився Макгінн, який подвоїв рахунок – 2:0.

Прикра і безхарактерна поразка збірної України.

За весь матч наша команда хоч і намагалася атакувати, але толком не створила жодного по-справжньому небезпечного моменту біля воріт суперника.

Так, було кілька ударів головою, було кілька дальніх ударів. Красиві, але їх важко назвати вкрай небезпечними.

В іншому матчі групи С Німеччина та Польща зіграли між собою в нульову нічию, внаслідок чого Україна втратила навіть теоретичні шанси на вихід із групи.

Після двох турів у німців та поляків по 4 очки, у північних ірландців – 3, у нашої команди – 0. Навіть у випадку перемоги в останньому матчі, Україна не зможе піднятися на третє місце, оскільки до уваги буде братися результат матчу з Північною Ірландією.