Середа , 17.08.2022

У райцентрі Тернопільщини після вбивства активіста люди бояться на вулицю вийти

“Кременцем керують кримінальні авторитети 90-их років”. – кажуть громадські активісти з районного центру. 

бітаТакож додають, що після трагедії з Ващенком кременчани бояться на вулицю вийти.

Громадські активісти Кременця підозрюють у вбивстві Ващенка кримінальні групи, які нібито орудують районним центром вже кілька місяців. Вони розповідають, що у Кременці дуже багато дорогих машин з львівськими номерами, пише ЗЗ.

«Відбувається така ситуація. Кримінальні авторитети дев’яностих років пробують керувати всіма процесами у Кременці. Останнім часом у Кременці виявляються такі факти – куплені судові рішення, підставні документи на власність землі. Багато інших фактів корупції, які намагався викрити Віталій Ващенко. І це могло призвести до його загибелі. У Кременці головне майно – це земля і приміщення. І якщо говорити про замовників вбивства – це люди, які пройшли дев’яності роки, і вони зараз при владі. Зараз у Кременці люди, які мають якісь статки, у паніці. По два по три дні після цього вбивства вони з дому практично не виходять. Місто практично затероризоване. У місті дуже багато дорогих автомобілів з Львівськими номерами. І ми разом з Віталіком Ващенком були запобіжником, щоб кримінал не взяв повністю владу нас себе», – розповідає голова Народної ради Віталій Савчук.

За законом Савченко в Україні нещодавно достроково звільнили більше сотні ув’язнених. Частина з них вже встигла скоїти повторні злочини. Колишні в’язні можуть бути також замішані у цьому вбивстві, – допускають активісти.

Поліція ніяких версій щодо вбивства не оприлюднює.

«Такого замовного вбивства на Тернопільщині я не пам’ятаю. Такої жорстокості не пам’ятаю. Щодо розслідування, то поки що не можна оприлюднювати інформацію. Перевірили ту машину, про яку всі говорили. Знайшли власників, перекупщиків одних, других, працюють далі з ними», – каже керівник прес-служби ГУ поліції в області Сергій Крета.

Громадськість Кременця вкрай не задоволена діяльністю місцевих правоохоронних органів.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.