Субота , 01.10.2022

Підприємець із Чорткова взяв у заручники 4 робітників

Підприємець із Чорткова, озброївшись рушницею, сьогодні взяв у заручники 4 людей, які здійснювали демонтаж будівлі.

заручники-чортківНадзвичайна ситуація трапилася в Чорткові. Там місцевий мешканець близько 12:00 взяв у заручники жителів району. На місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група та група швидкого реагування.

За попередньою інформацією, розповідає Олександр Богомол, начальник ГУ НП в Тернопільській області, два підприємці районного центру ведуть війну за територію з будівлею. Справа дійшла до суду, який мав саме сьогодні, у п’ятницю, 24 червня, визначити право власності.

Проте один з бізнесменів не дочекавшись рішення Феміди, взяв власну рушницю та прийшов на територію. Там саме робітники демонтовували будівлю. Озброєний чоловік усіх вигнав звідти, залишивши у заручниках чотирьох жителів Чортківського району. Трьох з них він відпустив згодом, а одного залишив біля себе.

На місце події виїхав начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол.

Одна з вимог місцевого підприємця – це приїзд журналістів та високопосадовців з області.  Коли вона була виконана, то він заявив про свою позицію телевізійникам, вистрілив 2 рази у повітря і лише після цього віддав зброю заручнику. Бізнесмена затримали правоохоронці.

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за статтею 147ККУ – захоплення заручників. Триває слідство, повідомили у секторі комунікацій головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

Leave a Reply

Your email address will not be published.