Четвер , 25.07.2024

У Тернополі з аукціону іще раз спробують продати завод “Оріон”

На 01 липня 2016 року заплановано проведення конкурсу з продажу пакета акцій (96,129 % статутного капіталу) ПАТ “Тернопільський радіозавод “Оріон”.

оріон-завод1Про це повідомляють у регіональному відділенні Фонду Держмайна по Тернопільській області.

До продажу пропонується пакет акцій у кількості 99 543 480 штук, що становить 96,129% статутного капіталу ПАТ. Початкова ціна пакета акцій складає 140 мільйонів 750 тисяч гривень. Номінальна вартість однієї акції – 0,25 грн.

ПАТ “Тернопільський радіозавод “Оріон” не є монополістом на загальнодержавному та регіональному ринках. Основний вид продукції підприємства – засоби радіозв’язку, апаратура для запису та відтворення звуку і зображення.

ПАТ радіозавод “Оріон” розташований у зоні міста Тернополя та має транспортне сполучення з усіма мікрорайонами міста.

Держава, продаючи майже стовідсотковий пакет акцій, має на меті знайти ефективного власника, який повинен забезпечити розширення виробництва, освоїти нові ринки збуту, і передбачила виконання ним фіксованих умов.

Серед основних – протягом 5-ти років з моменту укладення договору дотримуватись тих видів економічної діяльності, які є на дату підписання договору купівлі-продажу пакета акцій, забезпечення освоєння нових видів продукції та послуг, здійснення заходів з технологічного переозброєння та модернізації механообробного та інструментального виробництва, а також інші умови стосовно економічної, інноваційно-інвестиційної, соціальної та природоохоронної діяльності товариства.

Приймання конкурсної документації та остаточного проекту договору купівлі-продажу завершується 21 червня 2016 року о 17.00. Телефон Регіонального відділення ФДМУ по Тернопільській області: (0352) 25 04 87.

Зауважимо, що це вже не перший раз оголошується аукціон про продаж радіозаводу “Оріон”. Усі попередні спроби були невдалими, оскільки не знайшлося охочих покупців.