Неділя , 14.07.2024

Відомий київський “динамівець” тренуватиме ФК “Тернопіль”

На посаду помічника головного тренера ФК “Тернопіль” призначений відомий у минулому футболіст Сергій Коновалов.

КоноваловВиконувач обов’язків головного тренера ФК “Тернопіль” Іван Марущак під час зборів команди повідомив про поповнення у тренерському штабі команди.

Помічником головного тренера стане Сергій Борисович Коновалов, граючим тренером буде Андрій Васильович Кондзьолка, а з воротарями працюватиме Олег Анатолійович Колесов, передає прес-служба клубу.

– Отримав запрошення від Івана Петровича Марущака і довго не роздумував. Адже в Тернополі збирається команда однодумців, яка хоче розвивати футбол у регіоні та ставить перед собою конкретні цілі. Завжди приємно працювати в команді, в якій ставляться високі цілі. У Вашому місті я неодноразово бував, воно чудове, сподіваюся мій тренерський хист допоможе ФК «Тернопіль» у досягненні поставлених завдань, – зазначив Сергій Коновалов.

За словами Івана Марущака, Коновалов та Колесов приступлять до роботи у тернопільському клубі з 20 червня, а Кондзьолка вже обживається з новою роллю.

Зауважимо, що Сергій Коновалов свого часу виступав за збірну України (22 матчів, 3 голи), захищав кольори київського «Динамо» та дніпропетровського «Дніпра». З 2013 року – на тренерській роботі. Останні команди – ФК «Севастополь» та «Нафтовик» (Охтирка). Також Сергій Борисович входив до тренерського штабу студентської збірної України.

Олег Колесов – перший чемпіон України в складі сімферопольської «Таврії» (1992 рік). Окрім кримської команди виступав за запорізькі «Металург» та «Торпедо», харківський «Металіст». На тренерській роботі з 2003 року. Тренував «Таврію» та «Кримтеплицю».

Андрій Кондзьолка  багаторічний капітан ФК «Тернопіль» і один з лідерів команди. Майже 15 років віддав тернопільському клубові, пройшовши з ним горнило першості області, аматорської ліги, добився права виступати в професійному футболі. За свою відданість тернопільському футболу, професіоналізм та людські якості Іван Марущак запропонував Андрієві посаду граючого тренера. Для Андрія Васильовича – це перший тренерський досвід.