Вівторок , 30.05.2023

Бізнесмен із Тернополя розповів про ніч у Стамбулі під час військового перевороту

Бізнесмен із Тернополя Тарас Демкура опинився у Стамбульському аеропорту під час військового перевороту у Туреччині.

Демкура5Прилетів з Південної Кореї і очікував у Стамбулі рейсу до Львова тернопільський бізнесмен та громадський діяч Тарас Демкура. Саме у той час в Туреччині почалось військове повстання.

Про це Демкура розказав у себе на сторінці.

— Сьогодні в мене була найбільш невдала стиковка рейсів за всі роки — по дорозі з Південної Кореї через Стамбул до Львова, але вже в Стамбулі почався військовий переворот, аеропорт заблокували, почалися вибухи в аеропорту і страшенна паніка в людей, де декілька раз всі лягали на підлогу! Ніч була весела, — розповів Демкура.

Чоловік зазначив, що треба подякувати Генеральному консулу України в Туреччині Василю Боднару.

— Він з самого початку подій був на місці, переписував людей, заспокоював обурених, діяв високопрофесійно, в цей час його помічник регулярно знаходився на телефоні і відповідав на всі дзвінки і направляв людей! Цікаве сталося вранці. Генеральний Консул сказав, що повітряний простір Туреччини закритий в зв’язку з військовим переворотом і що тільки в обід буде засідати уряд Туреччини і вирішувати коли відкривати повітряний простір. І в цей час підходить один пасажир і каже: “Не переживайте, мені дзвонили з Одеси і сказали, що в 10 ранку літак на Одесу полетить. Я і так поважав Одесу та одеситів, але тут заповажав безмежно! Ще турецький уряд не засідав, щоб розблокувати повітряний простір, а хтось передзвонив з відомого ринку “Сьомого кілометра” і дав добро на виліт. Я вже в Одесі, — зазначив Демкура.

Джерело: “Доба”

One comment

  1. добре, що живий-здоровий вернувся.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Завантаження Captcha...

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.