Четвер , 25.04.2024

Граючи у більшості, ФК “Тернопіль” зазнав розгромної поразки

Граючи більше половини другого тайму у більшості, ФК “Тернопіль” умудрився програти в гостях харківському “Геліосу” з рахунком 4:1.

тернопіль-геліос1Старт нового чемпіонату України серед команд першої ліги виявився вкрай невдалим для ФК “Тернопіль”.

Муніципали першими пропустили – на 26-ій хвилині після подачі харків’ян з кутового Юрій Соколовський головою зрізав м’яч у власні ворота.

Але у другому таймі тернополяни отримали шанс змінити хід поєдинку. На 66-ій хвилині червону картку отримав гравець “Геліоса” Віталій Комарницький.

За 10 хвилин тернопільські муніципали зуміли скористатися чисельною перевагою – на 76-ій хвилині Ігор Курило ударом головою зрівняв рахунок (1:1).

Але далі, граючи в більшості, тернополяни пропустили аж тричі.

У складі “Геліоса” відзначилися Ігор Луценко (85 хв), Булат Єлоєв (84 хв.), та Ігор Луценко (84 хв. пен.).

Отож, перший млинець для тернопільської команди у цьому сезоні виявився глевким.

Свій наступний матч ФК “Тернопіль” проведе вдома у неділю, 31 липня, проти чернівецької “Буковини”.