Понеділок , 18.01.2021

Жінка закопала гроші на городі, але син все одно знайшов і пропив

До співробітників Бучацького відділення поліції надійшло повідомлення від жительки села Цвітова.

наручники10Жінка заявила, що її брат обікрав стареньку матір. Тисячу триста гривень 77-річна пенсіонерка заховала під землю, але пропащий син і там знайшов, повідомляють у поліції.

Спокою у власній родині старенька пенсіонерка не мала. А все через синову пристрасть до алкоголю. За горілку 38-річний чоловік готовий був віддати все. Тож виносив з дому майно, крав у матері пенсію.

Аби хоч якусь копійчину відкласти на чорний день, жінка вирішила гроші закопати. Щойно отримала пенсію, склала у літрову банку, і щоб ніхто не бачив, понесла на город. Закопала на грядці з часником.

Та син, знаючи, що матір отримала пенсію, уже пильнував за нею. З-за рогу хати підгледів, де жінка закопує банку, і через деякий час попрямував до місця «захоронення скарбу».

Що брат риється на городі, бачила сестра, але навіть вона не знала, що мама там гроші закопала. Новину, що, мовляв, брат, мабуть, за розум взявся і ділянку став копати, повідомила матері десь за хвилин двадцять. Старенька тільки руками сплеснула. Кинулася до сховку, а там ні копійки. З донькою кинулися шукати родича по місцевих забігайлівках, але той вже встиг витратити тисячу гривень.

Правоохоронці щодо зловмисника розпочали кримінальне провадження за частиною першою статті 185 ККУ.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*