Понеділок , 18.01.2021

Завдяки прощі на Тернопільщині трохи полатали дороги, що ведуть до Зарваниці

Ремонтні роботи на автошляхах, що ведуть до Зарваниці провели дорожники напередодні всеукраїнської прощі.

Зарваниця-проща3Нагадаємо, минулих вхідних, 16-17липня, відбулась Загальнонаціональна проща до Зарваниці. Паломники з України і з-за кордону їхали та йшли, аби віддати шану Богові, приклонитись до чудотворної ікони Матері Божої та попросити миру і милосердя для України.

Загалом до Марійського духовного центру прибуло близько 150 000 паломників. Аби люди могли комфортно добратись, дорожники провели комплексні ремонтні роботи на автошляхах державного та місцевого значення які ведуть до Зарваниці.

Роботи тривали на автодорогах Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка. Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль, Галич-Сатанів, Городище-Зарваниця-Бучач, Озерна-Городище, Бережани-Підгайці-Монастириськ.

Також шляховиками виконані роботи з нанесення розмітки, покосу трав, встановлення тимчасових знаків напрямку, встановлення туалетів, упорядкування узбіч та автобусних зупинок, повідомляють у прес-службі Тернопільської ОДА.

Стан автошляхів, що ведуть у Зарваницю справді покращився, однак дорожникам є ще над чим працювати. Наприклад, дорога із села Надрічне Теребовлянського району до Зарваниці у відмінному стані, а ось із села Тютьків до Надрічного уже потроху починає просідати внаслідок руху вантажівок і за кілька років там знову буде потрібен ремонт. Дорога з Теребовлі до Тютькова бажає бути значно кращою, подекуди там ями такі, ніби й нічого не латали цього року. Аналогічна ситуація і на ряді інших автошляхів.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*