Понеділок , 18.01.2021

На Тернопільщині розікрали арештоване майно відомого агрохолдингу

Техніку, яка зберігалася на території товариства “Мрія лізинг” розікрали та розукомплектували.

Кримінальне провадження за фактом незаконних дій щодо майна, на яке накладено арешт (частина перша статті 388 ККУ ), розслідують слідчі Головного управління Національної поліції Тернопільщини.

Техніка, що належала агрохолдингу «Профіт контроль» і зберігалася на території ТОВ «Мрія лізинг» у Хоросткові Гусятинського району,  зникла, а деяка частково розукомплектована, повідомляють у секторі комунікацій Тернопільського обласного управління Нацполіції.

Із заявою до правоохоронців звернувся уповноважений представник холдингу із заявою про те, що техніка, яка належить підприємству та яка зберігалася на території товариства з обмеженою відповідальністю «Мрія лізинг» розукомплектована.

Виїздом слідчо-оперативної групи встановлено, що майно, яке було арештовано в межах кримінального провадження, що його зараз розслідують слідчі Головного управління Національної поліції України, і яке не підлягало ні розтраті, ні відчуженню, ні знищенню, ні пошкодженню, насправді розкрадене, а частина техніки розукомплектована.

Тривають оперативно-слідчі дії. Правоохоронці встановлюють осіб, причетних до незаконних дій з арештованим майном.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*