Середа , 27.01.2021

Новому прокурору Тернопільщини активісти передадуть список найбільш резонансних справ

Перелік найбільш резонансних справ, які вимагають негайного розслідування, передадуть громадські активісти новому прокурору Тернопільщини.

прокуратура-1Активісти наголошують, що розслідування цих справ якраз і покаже чи прийшов В’ячеслав Перч на Тернопільщину працювати чи відбувати номер.

Наразі користувачам соцмереж пропонують доповнювати даний список. Його активісти планують передати прокурору у четвер.

“Маємо новового директора Прокуратура Тернопільської області! Вже третій по Революції. Попередні закінчили приблизно однаково.
Від Самооборона Майдану Тернопільщини Молодіжний Націоналістичний Конгрес – МНК ‪#‎вільнілюди, думаю Автомайдан також приєднується, даємо новому директору список кримінальних проваджень на прикладі яких і перевіримо бажання працювати‪ ‎по-новому:

  1. Кримінальне провадження за ч. 4 ст.368 КК України за фактом затримання 02.07.2013 року працівниками служби безпеки України в області начальника відділу Міністерства доходів і зборів України в області Ясінського В., начальника відділу УМВС України в області Гуски І., керівника районного сектору УМВС України в області Бориса С. за отримання від підприємця неправомірної вигоди у суму 40 тис. грн. за не проведення в останнього позапланової перевірки щодо дотримання податкового законодавства (за нашою інформацією прокурор під час слухання апеляції просто «похоронив» справу).
  2. Кримінальне провадження за ч.3 ст.368 КК України за фактом затримання в липні 2014 року працівниками СБУ України в області керівника Федорціва О. та головного спеціаліста Обласної інспекції у справах захисту споживачів, які вимагали та отримували неправомірну вигоди у суб’єктів господарювання за сприяння у не проведенні перевірок та зменшення сум нарахованих штрафних санкцій.
  3. Кримінальне провадження за ч.3 ст.368 КК України в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди депутату Борщівської районної ради, начальнику реєстраційної служби Головного управління юстиції у Тернопільській області Пікуля Я.Г.
  4. Кримінальне провадження проти депутата обласної ради, головного лікаря Тернопільської райлікарні – Ігора Вардинця.
  5. Кримінальне провадження проти депутата облради, керівника КП «Архбудсервіс» – Андрія Козака.
  6. Провадження пов’язане з забудовою Привокзального майдану в м.Тернополі.
  7. Провадження по начальнику управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Тернопільській області”, – написав у Фейсбуці лідед місцевої Самооборони Іван Ковалик.

One comment

  1. Кримінальне провадження за ч.4 ст. 358 КК України за фактом використання підроблених дипломів про вищу освіту генеральним директором ДП “Тернопільстандартметрологія” Миколою Тешнером (зареєстровано березень-квітень 2014 року)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*