П’ятниця , 06.08.2021

Об’єднані громади будуть лопати, як мильні бульбашки

Прошу зауважити і зафіксувати мій прогноз, а в ньому я не хочу сумніватись: штучно і поспіхом об’єднані громади, в яких буде більше 2-3 сіл будуть лопати як мильні бульбашки!

Тернопільщина1Це буде скоро (найпізніше після зміни влади) тому, що такі об’єднання є неприродними, засади їх створення є нелогічними, а стимулююче державою фінансування для створення громад – є штучним! Ми в черговий раз ламаємо дрова! Тратимо на це час і кошти, яких і так не вистачає! Не туди направляємо дії представників місцевої влади!

Шкода!!! Я про це ще минулого року аргументовано і неодноразово писав різні статті в обласних газетах, в тому числі і у фейсбуці. Інформумав керівників влади області, але на жаль…
Знаю, що є села , які одноосібно в даний час виживати не можуть . Розумію потребу ефективно розпорядитись коштами громади, а для цього необхідно оцінювати завантаження роботою голови сільської ради, секретаря, бухгалтера та інших осіб та порівнювати такі витрати з реально заробленими коштами громади. Це так!

Однак не буде фунціонувати так звана ” громада” у форматі трьох і більше сіл, не говорячи про більше! Це не природньо, там демократією і широкими повноваженнями навіть не буде пахнути!!! Для чого об’єднаним “громадам”, (я радше їх називаю зменшеними районами) мати підрозділи казначейства, освіти, охорони здоров’я, пожежної???
Для чого такі вимоги в законодавстві і для чого розробили такі критерії???

Тому зупинити ламання дров в цьому процесі можуть лише люди!

Петро ЛАНДЯК, депутат Тернопільської міської ради, курівник фракції “Громадянська позиція” 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*