Неділя , 03.07.2022

Поліція затримала четвертого підозрюваного у вбивстві громадського активіста з Тернопільщини

Четвертого підозрюваного у вбивстві громадського активіста Віталія Ващенка затримали у Дніпропетровській області.

ауді-ващенко25-річний переселенець з Криму був одним з виконавців кривавої розправи над кременчанином.

Чоловіка затримали у Кам‘янському (колишній Дніпродзержинськ) Дніпропетровської області, де він переховувався  на квартирі родичів, повідомили у секторі комунікацій Тернопільського обласного управління Національної поліції.

Підозрюваний раніше неодноразово судимий за хуліганство, крадіжки та незаконне заволодіння транспортним засобом.

Як повідомив тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника ГУ НП в Тернопільській області Казимир Попіль, у зловмисника вилучили автомобіль «Ауді», на котрому він разом зі спільниками у Кременці стежили за активістом, а після побиття втекли з місця злочину.

Автівку нападник заховав у гаражі і частково розукомплектував, аби не викликала зайвої уваги, адже одразу після вчинення нападу на кременчанина ширилася інформація якраз про  автомобіль «Ауді» з чернівецькими номерами, на якому пересувалися злочинці.

Після багатьох тижнів копіткої роботи оперативникам кримінальної поліції та слідчим Тернопільщини вдалося затримати четвертого фігуранта справи. Зараз він арештований.

Нагадаємо, наприкінці травня в лікувальному закладі від отриманих важких тілесних ушкоджень помер громадський активіст,  член Народної Ради містаКременця Віталій Ващенко.  За півтора тижні правоохоронці затримали одного з виконавців злочину та посередника, а через декілька днів під вартою опинився і організатор злочину.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.