П’ятниця , 22.01.2021

Під час прощі у Зарваниці загубилися 9 дітей

Під час Всеукраїнської прощі у Зарваниці загубилися 9 дітей, але усіх їх вдалося розшукати.

проща-поліціяОперативний штаб, камери спостереження в режимі онлайн, радіозв’язок, бригади швидкої допомоги територіального медичного об’єднання МВС в Тернопільській області, а також польова кухня – усе це організували правоохоронці краю задля безпечного перебування прочан під час загальнонаціональної прощі до Зарваниці.

Заступник начальника Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Руслан Балик каже, що правоохоронці до прийому гостей належно підготувалися. Допомагали їм представники громадських організацій та козацтва.

– Вся територія була розбита на сектори, де чергували поліцейські та бійці роти спецпризначення “Тернопіль”. Забезпечували наші правоохоронці також і порядок на автошляхах. Стежили за територією і представники служби надзвичайних ситуацій. Вся інформація акумулювалася в нашому оперативному штабі. Звідти ми відстежували і загальну ситуацію – камери відеоспостереження розміщенні по всьому Марійському центрі, а одна знаходиться у найвищій точці – на дзвіниці.

Впродовж двох днів правоохоронці несли чергування на двадцять одному посту та стежили за громадським порядком на шістнадцяти маршрутах на території Марійського духовного центру та села Зарваниця.

Під час проведення прощі до працівників поліції зверталися громадяни з проханням допомогти знайти 9 дітей. Провели профілактичні бесіди правоохоронці і з особами ромської національності, які займалися під час прощі жебрацтвом. За словами Руслана Балика, захід відбувся без суттєвих правопорушень.

За шістнадцяте та сімнадцяте липня відвідали цьогорічну прощу наТеребовлянщині в Марійському центрі кілька десятків тисяч прочан з усіх куточків України, а також з Італії, Іспанії, Португалії, Франції

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*